Stěhování domácnosti nemusí být drahé

Trendem poslední doby je bez pochyby stěhování. Mladí i starší lidé se nespokojí se stejnou prací několik let, natož tak bydlení. Proto se čím dál více řeší téma nákladů spojených se stěhováním. V tomto článku vás přesvědčíme o tom, že stačí pořádně pohledat na internetu a ušetříte až stovky korun.

dodavka na stehovani

Poproste kamarády

To je absolutní základ. Ve dvou lidech neodstěhujete nic. Nebo odstěhujete tím stylem, že to bude trvat 5x dýl a peníze ztratíte na čase. Určitě když projedete Facebook, tak se někdo chytí. A co mu za to nabídnout? Minimálně oběd, nějaké to pivo či štamprlu. Finanční odměnu si určitě žádat nebudou.

Vyberte si dny pouze na stěhování

Nedělejte to na fáze, třeba ve čtvrtek odpoledne. Nebude to efektivní a zprotiví se Vám to. Místo výletu si jednu sobotu a neděli vyhrazte jen na stěhování a uvidíte, že to zvládnete a budete rádi, že to ani nebolelo

Najděte levnou dodávku

Když jsme se procházeli na internetu ceny za pronájem dodávky v různých koutech republiky, nestačili jsme se divit. Praha - 1000 Kč na den, Ostrava 700 Kč a Brno okolo 500 Kč.

Ano, Brno je nejlevnějším místem na dodávku k pronájmu. třeba taková firma Auto Rent A Car půjčí velký Fiat Ducato jen za 500 na 4 hodiny! Když si pohnete, tak s přáteli za 4 hoďky vše přestěhujete a nemusíte řešit benzín a vzdálenost. Prostě pětikilo a je to hotovo.

Při stěhování prostě stačí jen:

  • použít selský rozum
  • nebát se oslovit kamarády
  • hledat nejlevnější řešení na netu