Masívny nábytok vyniká svojou životnosťou

Nábytok z masívu zostáva štýlový v každej dobe. Masívny nábytok totiž môže ponúknuť celý rad vlastností, ktoré s ostatnými materiálmi nemôžeme porovnávať. Veľkou výhodou tohto typu nábytku je jeho dlhá životnosť, ktorá sa môže pri správnej starostlivosti vyšplhať aj do niekoľkých desiatok rokov. Masívne drevo je tiež odolné proti poškriabaniu a zdravotne nezávadné.
Drevo v interiéri vyzerá vždy skvelo a navodzuje príjemnú atmosféru, kresba dreva nám prináša do interiéru kus prírody. Drevený nábytok je tak nadčasový a hodí sa do každého interiéru. Masívny nábytok bude vždy in!

Vyberáme novú komodu

Ako investujete do novej komody, ujasnite si, k čomu vám bude komoda slúžiť. Komoda sa hodí do obývacej izby, detskej izby, spálne, ale je možné ju dať aj na chodbu. To záleží len na vás. Komody z masívu sú univerzálne druh nábytku, ktorý sa hodí kdekoľvek do domu a bytu.

Jak mít útulný domov?

Čím dál víc majitelů firem si nechává při rekonstrukci zpracovat návrhy interiérů a následně vyberou ten, který na ně nejlépe působí a odpovídá jejich představám. Správný designér by se nejprve měl pobavit o dispozicích prostoru a současném stavu, jaká je filozofie a hlavní vize firmy, dodržovat korporátní barvy a až poté vnášet do prostoru část sebe a svého kreativního ducha. Nechat si vypracovat návrh neznamená závazek k jeho uskutečnění. Nemusíte si vybrat žádný z návrhů. Samozřejmě firma vše upraví podle vašich připomínek. Kvalitní firmu poznáte i podle referencí, které by vám měla ukázat hned na začátku ještě před zahájením vašeho jednání.

Rekonstruujte svou kuchyň ještě letos

Plánujete rekonstrukci kuchyně? Patří vaření mezi vaše koníčky? Vytvořte si v kuchyni kvalitní zázemí, kde se vám bude vařit jedna radost. Kuchyň je místo, kde správná hospodyně tráví většinu svého času. A aby se vám dobře vařilo, musíte mít kuchyň, která bude odpovídat vašim požadavkům. Levné kuchyně Brno nabízí v mnoha kamenných obchodech, kde si zaručeně vyberete.

Jaké zvolit osvětlení?

Česká firma LUMMAX, která byla založena v roce 1995 a je významným importerem s výhradním zastoupením předních zahraničních výrobců osvětlovací techniky, světelných zdrojů a elektroinstalačního materiálu. Mají také výrobky pod vlastním logem LUMMAX. Na český i slovenský trh dodávají produkty zahraničních partnerů Brilliant nebo Zext. V jejich široké nabídce jsou LED svítidla, svítidla Brilliant, kuchyňská svítidla, venkovní osvětlení i lampy. Jejich prioritou je uspokojit přání, potřeby a očekávání zákazníků, a proto nabízí i široký sortiment LED svítidel, kuchyňských svítidel, dětských, venkovních, podhledových, moderních, bodových a mnoho dalších typů.

Dřevěný nábytek domů i na chatu

Dřevěný nábytek má příznivý vliv na naše zdraví i na naši psychiku. Díky dřevu se cítíme uvolněně a příjemně, naplníme tak svůj domov pohodovou atmosférou. Navíc stylový nábytek z masivu je i velmi kvalitní a vydrží několik desetiletí. Dřevěný nábytek se dá umístit do každé místnosti - do kuchyně jídelní stůl s židlemi, do předsíně šatní skříň, do ložnice postel. Do koupelny nebo na záchod například police. Dřevo na vás tak dýchne příjemnou atmosférou kdekoliv, kde budete sedět a odpočívat. Naplní váš domov harmonií a pohodou. Dřevěný nábytek je také příjemný například na horské chtě, kde dokresluje atmosféru přírody.

Kuchyně Hanák vám nabízejí to nejlepší

kuchyně hanákčím dál více občanů se rozhodne pro rekonstrukci, protože trendy v bydlení i nároky na něj se mění a ubírají jiným směrem než tomu bylo dříve. Důraz je kladen na jednoduchost, preciznost a čistou linii. A stejně to si uvědomuje firma Kuchyně Hanák, která má ve svém portfoliu nejen kuchyně, ale také nábytek pro ložnici a ostatní pokoje bytů. Tato firma při výrobě nábytku klade důraz na detaily, což ne jeden zákazník již ocenil. Jestliže chcete mít nábytek ve vysoké kvalitě, ale přitom za příjemnou cenu, pak se určitě obraťte na tuto firmu.

Přineste nové světlo do vašeho bytu

Dnešní designérské možnosti dovolují zpestřit třeba i obyčejnou stolní lampu. Na trhu si můžete vybrat z nepřeberného množství velikostí, tvarů i barev podle vaší nálady i pocitu, který chcete, aby v prostoru vyvolali. Některé dokonce splňují potřebu více funkcí – například lampa se zabudovaným budíkem. U některých lamp třeba ani nepoznáte, že jejich primární funkce je být zdrojem světla, protože jejich tvar ani provedení tomu neodpovídají.
Pokud uvažujete o koupi nové stolní lampy, můžeme doporučit společnost Lummax. Z pohodlí domova si na internetu vyberete novou stolní lampu ať už v klasickém či designovém provedení.

Chcete rekonstruovat?

Rekonstrukce bytů Brno může zahrnovat úpravu stávajících příček, bourání otvorů i do nosných konstrukcí, nové rozvody elektrické instalace, nový rozvod plynovodu, zajišťujeme kompletní topenářské práce – od vyvložkování komínu, výměny stávajícího kotle a radiátorů, sádrokartonářské práce, štukování, malování, výměnu oken, dveří nebo stávajících podlahových krytin. Plánujete některou z těchto prací, ale nemáte čas ani nápady? Obraťte se na specializovanou firmu!

Dřevěné interiérové lišty

Nakolik dřevo je přírodní materiál tak jako stavební materiál, nebo interiérový materiál disponuje s dobrými vlastnostmi a má mnoho nadšenců. Jeho různorodé zbarvení a různorodá struktura mu dodává jedinečnost. Takže každý kus je neopakovatelný originál. Aplikace do interiéru je vkusná a dodá místnosti život, krásnou vůni a pohodlí. Ať už dřevěný nábytek, dřevěné podlahy nebo lišty, které podlahu elegantně zakončí. Vyrábějí se různého dřeva jako například smrk, dub, buk a jiné. Vše záleží hlavně na požadavcích zákazníka, které se firmy snaží co nejvíce uspokojovat.

Nejlepší kuchyňské studio v Brně

Čím dál více domácností plánuje rekonstruci, protože trendy v bydlení se ubírají jiným směrem. Nejen v kuchyních se nejvíc řeší jednoduchost a preciznost. A stejně to si uvědomuje firma Kuchyně Brno, která má ve svém portfoliu nejen kuchyně, ale také nábytek pro ložnici a ostatní pokoje bytů. Tato firma při výrobě nábytku klade důraz na detaily, což ne jeden zákazník již ocenil. Jestliže chcete mít nábytek ve vysoké kvalitě, ale přitom za příjemnou cenu, pak se určitě obraťte na tuto firmu.

Interiérové dveře

V případě, že si chceme vybavit nový prázdný byt do své vlastní představy a dle vlastního přání, měli bychom myslet na sladěnost všech prvků, které utvářejí příjemný pocit. Jedná se o nábytek, postele, police na knihy, parapety, závěsy ale i o interiérové dveře.